Dragons’ Den

 

Dragons' Den to niepowtarzalne wydarzenie oparte na oryginalnej, telewizyjnej licencji, organizowane po raz trzeci przez SKN Biznesu w ramach idei Let’s Start Up!. Poprzednia edycja zgromadziła rekordową liczbę osób na widowni największej sali kinowej w Warszawie - prawie 800 widzów!

Idea jest prosta - konfrontacja utalentowanych, obiecujących przedsiębiorców z najlepszymi polskimi inwestorami - Smokami. Po prezentacji produktu mogą oni podjąć decyzję o wsparciu finansowym startupu w zamian za część udziałów.

 

Finaliści tegorocznej edycji Dragons’ Den objęci będą indywidualnym programem mentoringowym – naszym priorytetem jest pomoc uczestnikom w rozwoju i realizacji marzeń.

Jak wziąć udział w Dragons’ Den?

1) Sporządź swój biznesplan

Pierwszym krokiem do zdobycia dofinansowania jest przygotowanie skróconego biznesplanu. Szczegółowe informacje pod linkiem Zapisy.

2) Poznaj swojego mentora

Uczestników z najlepszymi pomysłami zaprosimy do fazy mentoringu. Doświadczeni przedsiębiorcy podzielą się z Wami cennymi wskazówkami, pomogą dopracować pomysł i jeszcze lepiej przygotować się na ostateczne starcie ze Smokami.

3) Staw czoła Smokom!

Już 27.04 zaprezentuj swój pomysł pięciu doświadczonym Inwestorom i kilkuset osobowej widowni. Masz jedynie kilka minut by udowodnić, że to Twój biznes wart jest wsparcia Smoków!

 

MAJ 2016