Dragons' Den to niepowtarzalne wydarzenie oparte na oryginalnej, telewizyjnej licencji, organizowane po raz czwarty przez SKN Biznesu w ramach idei Let’s Start Up!. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem środowisk akademickich i biznesowych, Dragons' Den zgromadził w 2015 r. rekordową liczbę osób na widowni największej sali kinowej w Warszawie - prawie 800 widzów!

Idea jest prosta - konfrontacja utalentowanych, obiecujących przedsiębiorców z najlepszymi polskimi inwestorami - Smokami. Po prezentacji produktu mogą oni podjąć decyzję o wsparciu finansowym startupu w zamian za część udziałów.

 

Finaliści tegorocznej edycji Dragons’ Den objęci będą programem mentoringowym – naszym priorytetem jest pomoc uczestnikom w rozwoju i realizacji marzeń.

Wypełnij formularz

Pierwszym krokiem do zdobycia dofinansowania jest wypełnienie krótkiego formularza, który pozwoli nam poznać Wasz startup, Wasze pomysły i dotychczasowe osiągnięcia. Następnie należy przesłać CV członków teamu oraz dodatkowe informacje na adres: dragonsdenlsu@gmail.com

 

Poznaj swojego mentora

Uczestników z najlepszymi pomysłami zaprosimy do fazy mentoringu. Doświadczeni przedsiębiorcy podzielą się z Wami cennymi wskazówkami, pomogą dopracować pomysł i jeszcze lepiej przygotować się na ostateczne starcie ze Smokami.

 

 

Staw czoła Smokom

Już 20.04 zaprezentuj swój pomysł pięciu doświadczonym Inwestorom i kilkuset osobowej widowni. Masz jedynie kilka minut by udowodnić, że to Twój biznes wart jest wsparcia Smoków! To wydarzenie na zawsze może odmienić losy Waszego startupu!