Let’s Start Up! Conference

LSU! Conference to całodniowa konferencja, polegająca na spotkaniu z przedsiębiorcami z Europy i Stanów Zjednoczonych, założycielami start-upów, które odniosły w ostatnich latach imponujące sukcesy.

Każdy z zaproszonych gości wygłosił podczas konferencji 20-minutową inspirującą prezentację dotyczącą początków swojej przygody z biznesem, założenia i rozwijania projektu oraz kamieni milowych na swojej drodze. Nasze zaproszenie przyjęli najciekawsi przedsiębiorcy z całego świata m in. Polina Raygordoskaya z WanderU, czy też Ben Lang z MapMe.

Wydarzenie odbyło się 15 maja 2015 w Kinie Muranów w Warszawie.

Prelegenci LSU! Conference

Let’s Start Up! Expo

LSU! Expo to nieformalne spotkanie przedstawicieli startupów, studentów poszukujących pracy i osób zainteresowanych tematyką startupową.

To równolegle 3 eventy:

  1. Prelekcje uznanych startupów z branż B2B, fashion&design, hardware i social media. Zaprezentowały się m. in. SHOWROOM, tylko, Sentione, Kerris Group, Shoplo.
  2. Venture Capital Open Hours - spotkania startupów z funduszami Venture Capital (Xevin Investments, SpeedUp, Experior oraz FundingBox) w celu pozyskania kapitału na działalność
  3. Targi pracy startupów, które poszukiwały pracowników do zespołów.

Wydarzenie odbyło się 8 maja 2015 w Studio Skandal w Warszawie

Galeria z LSU! Expo